Hakkımda

1975 yılında doğdum. Yolları İstanbul’da kesişen iki güzel insanın ilk çocuğuyum. Çocukluğum ekseriyetle Avcılar’da geçti. Özel Fatih Erkek Lisesinde orta ve lise eğitimimi tamamladım. Bu okulda, hayatta en çok fayda gördüğüm değerlerden biri olan “iyi bir İngilizce’yi” öğrendim. Yıldız Teknik Üniv. Matematik bölümüne 1993 te girip 1998 de bitirdim. Severek ve isteyerek okudum. İyi bir matematikçi olduğumu düşünürüm. Mezun olduktan sonra IAS ERP firmasında yazılımcı olarak işe girdim. Bu firmada 4 sene çalıştım. 2001 yılında eşim Funda ile tanıştım ve evlendim. 2003 yılında İstanbul Üniv. İşletme Yüksek Lisans progamını tamamladım. Askerlik sonrasında, Teknoloji Holding – Exim firmasında 4 yıl Mobil teknolojiler, Tepum – Sigma firmasında 3 yıl Bankacılık – ERP alanlarında çalıştım.

2004 yılında kızım Selen, 2011 yılında oğlum Alp Eren doğdu.

2012 yılında kendi girişimim olan Selensoft Yazılım ve Danışmanlık firmasını kurdum. Halen kendi firmamda yazılım sektöründe çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Daha önceleri sitem erpnedir.com da yayınladığım blog yazılarıma bu sitede devam ettim. Birkaç yıl önce sitenin talihsiz bir şekilde kaybolması sonucu yazılarım uçtu gitti. Bir yerlerden toparlayabilirsem tekrar buraya ekleyeceğim.

Yazmak, kavrayışa giden yolda önemli duraklardan biridir. Bu blog’ta, hayat ve bilişim hakkında düşüncelerimi kaleme almaya niyetliyim inşAllah.

Selamlarımla,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir